trądzik przed i po

Misja GŁADKA CERA

Wiemy, jak trudną w zwalczeniu przypadłością jest trądzik i jak destrukcyjny wpływ ma on na naszą samoocenę, samopoczucie i jakość życia. Między innymi mówimy trądzikowi STANOWCZE NIE! Podejmij z nami wyzwanie, rzuć trądzikowi rękawicę i pokonaj go dzięki zmianie swoich codziennych nawyków, odpowiedniej pielęgnacji skóry i suplementacji! Na stronie zawarte jest wiele porad, instrukcji i zaleceń pomocnych w zwalczaniu trądziku. Gwarantujemy, że stosując je w praktyce nie pozostawisz trądzikowi żadnych szans!

 

walka z tradzikiem

Jako że na naszej poświęconej walce z trądzikiem witrynie zanotowaliśmy już blisko 1 500 000 odwiedzin co swoją drogą jest dla nas niesamowitą motywacją do dalszej pracy! Stwierdziliśmy, że czas powiedzieć kilka słów o nas, czyli autorach i redaktorach tej witryny.

Codziennie otrzymujemy od Was wiele wiadomości z podziękowaniami, prośbami o pomoc, opiniami, historiami i zdjęciami. Na każdą wiadomość staramy się odpowiadać indywidualnie i bez utartych schematów, dlatego czasem musicie trochę poczekać na odpowiedź, niemniej staramy się robić to jak najsprawniej.

Witryna http://tradzik.xx24.pl znajduje się w sieci od 2014 roku i od tego czasu zanotowała blisko 1,7 mln odwiedzin.

Korzystanie z zasobów witryny jest całkowicie bezpłatne. Umieszczona na niej wiedza kompleksowo omawia zwalczanie problemów z trądzikiem i wypryskami. Pomagamy szerzej spojrzeć na problem jakim jest trądzik oraz uświadomić Wam, jak wiele czynników może wpływać na jego powstawanie. Trądzik jest schorzeniem w 100% możliwym do wyleczenia, dlatego zachęcamy do podejmowania zdecydowanych działań!

Skład naukowy:

Opracowanie naukowe:  prof. dr hab Alicja Adamczyk, dr hab n. med. Kacper Piasecki, dr hab. Paulina Sowa, dr Ksawery Wójcik, dr Mateusz Kołodziej, dr Piotr Sikorski

Kierownik laboratorium badawczego: dr Patrycja Gajda

Konsultacje naukowe: dr hab n. med. Maciej Tomaszewski, dr hab. Oskar Sikora, dr Julia Borowska, dr Maksymilian Olejnik

Webmaster: mgr Szymon Kwiatkowski

Współpraca z mediami: mgr Dominik Czech

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce KONTAKT

© Copyrights 2016 by tradzik.xx24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt na tradzik@xx24.pl

lek na trądzik Derminax